داود محمدی رییس مجمع نمایندگان استان:
انتقال خط لوله نفت از مرکز شهر قزوین جدی گرفته شود
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: عبور خط لوله انتقال نفت از محدوده مرکز شهر قزوین نگران کننده و تهدیدی جدی برای ساکنان است که باید بسرعت برای جابجایی آن اقدام کرد.
داود محمدی عصر چهارشنبه در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اعضا کمیسیون عمران مجلس در سالن باغستان قزوین گفت: برنامه ششم کشور در حال تدوین است ودر هفته های آینده در صحن مجلس بررسی می شود که میتوانیم مشکلات موجود را نیز مورد توجه قرار دهیم.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به جایگاه رفیع کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی باید از این ظرفیت برای حل مشکلات مهم و ملی استان استفاده کرد.
محمدی بیان کرد: برای اجرای طرح های تصفیه خانه فاضلاب روستایی و انتقال خط لوله انتقال شرکت نفت نیازمند همکاری کمیسیون عمرانی مجلس هستیم.
وی تصریح کرد: عبور این خط لوله نفتی از محدوده شهری بسیار خطرناک و نگران کننده است البته این مسیر به دلیل توسعه شهرنشینی در شرایط بحرانی قرار گرفته که باید نسبت به حل آن اقدام کرد.
محمدی اضافه کرد: اگر برای انتقال خط لوله نفتی اقدام عاجلی نشود و حادثه ای رخ دهد خسارات جبران ناپذیری را باید متحمل شویم و کسی دیگر پاسخگو نخواهد بود.
وی در خصوص ضرورت اختصاص ردیف بودجه به بوستان باراجین هم اظهارداشت: در سال گذشته این بوستان ملی ردیف بودجه ای داشت و قادر بود بخشی از نیازهای خود را تامین کند اما متاسفانه در اثر یک اشتباه قلمی امسال این ردیف حذف شده که از اعضا کمیسیون عمران انتظار اصلاح این موضوع را داریم.
نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:کمک به ایجاد بارانداز شمالغرب کشور در قزوین و تصویب بودجه میراث فرهنگی و تامین اعتبار احداث بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی از دیگر دغدغه های مردم استان است که درخواست رسیدگی داریم.

Comments are closed.