رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنی آمریکا با ایران برکسی پوشیده نیست و لازم می دانیم با دیپلماسی فعال اقدام متقابل در جریان تمدید وضعیت اضطراری آمریکا علیه ایران اتخاذ شود.
داود محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تمدید وضعیت اضطرار ملی آمریکا از سوی اوباما اظهار داشت: نگاه خوشبینانه نسبت به رفتارهایی که آمریکا با ایران داشته، نداریم و مقام معظم رهبری از گذشته هشدار داده بودند که آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.
نماینده مردم قزوین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: از دشمن نباید توقع دوستی داشته باشیم، آمریکا از همه ابزارش برای اینکه بتواند به ایران لطمه ای وارد کند، بهره می گیرد.
وی  گفت: دیپلماسی ایران باید فعال باشد و اقدام متقابلی نسبت به تمدید وضعیت اضطرار علیه ایران در شرایطی که اجرای برجام یکساله می شود، داشته باشد.
محمدی تاکید کرد: باید نسبت به مواضعی که آمریکا علیه ایران اتخاذ کرده است از جمله نقض برجام، اقدامی متقابل که در خور شأن ملت ایران با هدف احقاق حقوق انجام دهد.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با وجود اینکه ایران به انجام تعهداتش پایبند بوده شاهد بدعهدی آمریکا و ایجاد فضایی علیه ایران هستیم./

Comments are closed.