داود محمدی: سالن شهید رجایی به اداره ورزش قزوین واگذار شود

👈رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: با واگذاری مالکیت رسمی مجموعه ورزشی شهید رجایی به اداره ورزش استان واجرای طرح توسعه تجاری در آن می توانیم بخشی از منابع مالی را تامین کنیم.
👈داود محمدی در نشست وزیر ورزش با رئیس، نائب رئیس و دبیران هیئت های ورزشی و سازمانهای مردم نهاد اظهارداشت: در مجلس نگاه خوبی در حمایت از ورزش وجود دارد و همه تلاش می کنیم اعتبارات این بخش تامین شود.
👈وی اضافه کرد: با وضع دوباره مالیات سیگار و افزایش تعرفه ۴۰ درصدی سیگار خارجی و تعیین سهم ۲۷ صدم درصدی ارزش افزوده به ورزش و تسهیلات ازدواج می توان امیدوار بود در سالهای آینده اقدامات خوبی در حوزه ورزش کشور صورت گیرد.
👈رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین تصریح کرد: مجموعه سالن شش هزار نفری و پیست دو ومیدانی که قرار بود در سفر رئیس جمهوری مبلغ ۵ میلیارد تومان برای تکمیل آن اختصاص یابد به کمک بیشتری نیاز دارد و از مساعدت وزیر برای تامین ۵ میلیارد تومان دیگر تشکر می کنیم.
👈وی اضافه کرد: همچنین ۵ سالن ورزشی دیگر در مصوبات داریم که چند سالن هم با کمک بخش خصوصی ساخته خواهد شد و برخی سالنها نیز با اختصاص اعتبار ۱۰۰ میلیون تومانی تکمیل و آماده افتتاح می شود.
👈محمدی تصریح کرد: سالن شهید رجایی قزوین که بر اساس مصوبه باید به نام سازمان توسعه و تجهیز اماکن ورزشی سند بخورد درخواست می کنیم تا به مالکیت اداره ورزش درآید تا بتوانیم بخشی از هزینه های ورزشی را تامین کنیم.
👈نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: این ورزشگاه با موقعیتی که دارد می تواند با ایجاد فضاهای تجاری بخشی از نیازهای مالی خود را تامین کند کهامیدواریم وزیر ورزش همکاری کنند.
👈وی بیان کرد: رفع نواقص استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری، سرپوشیده شدن دیواره سنگ نوردی، کمک به هیئت های ورزشی از دیگر خواسته های ورزشکاران است.
👈محمدی تصریح کرد: با این محدودیت اعتباری ۸۳ مسابقه برگزار شده و ۱۴۲۰ اعزام انفرادی و ۲۴۳ اعزام تیمی صورت گرفته که با افزایش اعتبارات می توان برنامه های بیشتری را عملیاتی کرد.

Comments are closed.