به گزارش شاخص : رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: شرکت در راهپیمایی ۲۲۲ بهمن پیوستگی عمیق بین مردم و نظام را به رخ دشمنان می‌کشد و نشان می‌دهد که مشکلات درونی نمی‌تواند خللی در این انسجام و اتحاد به وجود آورد.

داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ۲۲بهمن و ایام الله دهه فجر میراث گران بهای حضرت امام (ره)، شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز است.

وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی با خون پاک خود و راه نورانی که در پیش گرفتند بهترین و والاترین پیام را به ما منتقل کردند.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید به گوش جهانیان برسانیم که نظام ما بر پایه ارزش‌های دینی و الهی استوار است.

محمدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از رهبری دینی برخوردار است، گفت: استمرار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه حفظ ارزش‌های مقدس اسلامی، پشتیبانی از ولایت فقیه، اتحاد و همدلی مردم استوار است.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در شرایط خاص سیاسی و اقتصادی قرار گرفته‌ایم باید با حفظ اتحاد و تقویت بصیرت در اجرای منویات مقام معظم رهبری و اعتلای کشور قدم برداریم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علی رغم توطئه‎‌های مختلفی که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است هر روز شاهد افزایش تلالو و درخشندگی انقلاب اسلامی در مجامع بین‌المللی هستیم؛ایران امروز به قدرتی تاثیرگذار در همه عرصه‌های علمی و صنعتی تبدیل شده است.

محمدی اضافه کرد: وظیفه همه مردم و مسوولین این است که در مسیر رشد و توسعه انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور تلاش نمایند.

وی با اشاره به ویژه برنامه‌های دهه فجر که در استان و شهرستان‌های مختلف برگزار می‌شود، افزود: برنامه‌هایی همچون “چله انقلاب” باعث می‌شود تا مردم با حرکتی خودجوش و امید و نشاط در راستای تبیین مبانی انقلاب اسلامی فعالیت کنند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای ابراز کرد: در نقاط مختلف کشور شاهد هستیم که مردم به صورت خودجوش با اجرای برنامه‌های متنوع از ارزش‌های انقلاب پاسداری کرده و جشن‌‎های باشکوهی را برگزار می‌کنند.

محمدی در پایان افزود: حضور فعال مردم در دهه اجرای برنامه‌های دهه فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیوستگی عمیق بین مردم و نظام را به رخ دشمنان کشیده و نشان می‌دهد که مشکلات درونی نمی‌تواند خللی در این انسجام و اتحاد به وجود آورد.

Comments are closed.