داود محمدی:
حق ورزشکاران قهرمان را ادا نکرده ایم

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزشکاران سهم زیادی در عزت و افتخار کشور دارند اما حق آنها را نتوانسته ایم ادا کنیم و هنوز اشتغال آنها با مشکل مواجه است.
داود محمدی در مراسم تجلیل مدیران شهری از ورزشکاران مدال آور استان که در تالارمفاخر شهرداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: مجموعه مدیران شهرداری بویژه شهردار قزوین نگاه خوبی در حمایت از ورزشکاران دارد و گامهای ارزشمندی در حزوه فرهنگی و ورزشی بردشاته شده است.
وی بیان کرد: ایجاد ۱۹ مجتمع مستقل از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اتفاق مبارکی در این شهر است که می تواند به ارتقاء سطح فرهنگی مردم کمک کند و افزایش فضاهای ورزشی به کشف استعدادهای این بخش نقش آفرین است.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید پذیرفت که رسیدن به جایگاه قهرمانی و پهلوانی به سادگی بدست نمی اید بلکه دوره از خانواده، تحصیل، اشتغال از مشکلاتی است که هر کسی قادر به تحمل آن نیست.
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ورزشکاران قهرمان با روحیه بالایی که دارند در عزت آفرینی و اهتزاز پرچم کشور در میادین ورزشی کار بزرگی کرده اند اما حقشان ادا نشده و ما نیز هنوز نتوانسته ایم برای اشتغال آنها کاری اساسی کنیم.
وی اضافه کرد: باید موانع موجود در مسیر اجرای بخشنامه دولت در اشتغال ورزشکاران مدال آور را برطرف کنیم تا این دغدغه برای قهرمانان برطرف شود.
محمدی اظهارداشت: اگر بخواهیم الگوسازی کنیم و جوانان را به سمت ورزش هدایت کنیم باید در عمل حامی خوبی برای ورزشکاران قهرمان باشیم.

Comments are closed.