بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر مردم غیور و سرافراز کشورمان حماسه باشکوه و به یاد ماندنی خلق کردند و به جهانیان اثبات نمودند که ایرانی بصیر و با معرفت با هر دیدگاه و سلیقه‌ی همواره بر آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام راحل و پاسداشت خون های پاک شهیدان این مرز و بوم پای می‌فشارد و در صیانت از اصل نظام و تاسی از منویات و فرمایشات رهبری معظم انقلاب ذره ای تردید به دل راه نمی دهد و تا پای جان با اتحاد و انسجام در این مسیر ثابت قدم و استوار خواهد ماند.
در بیست و نهم اردیبهشت ماه جلوه ای زیبا ،کم نظیر و خیره کننده از مردمسالاری دینی و فرهیختگی ایرانیان در مقابل چشمان نظاره‌گر دنیا به نمایش درآمد و شکوه و عظمت این ملت بار دیگر چهره درخشان خود را جلوه‌گر ساخت.
اکنون که با عنایات الهی و اراده مردم مجدداً فرصت خدمتگزاری برای دولتمردان عزیز و حضرت حجت الاسلام و مسلمین جناب آقای دکتر روحانی که بار سنگین مسئولیت اجرایی کشور را به دوش می کشند فراهم گردیده است، ضمن تبریک این توفیق ارزشمند ، رجاء واثق دارم که اعتماد ملت شریف و انتخاب مجدد ایشان موجب حل مشکلات مردم به ویژه در عرصه اقتصاد و اشتغال و معضلات اجتماعی ‌گردیده و عزت و غرور ملی ما را در عرصه های بین المللی تضمین کرده و ارتقاء می بخشد.
همچنین افتخار دارم به همه ی عزیزانی که در عرصه شوراهای اسلامی شهر و روستا توفیق خدمتگزاری یافته اند تبریک گفته و سربلندی آنان را در طی مسیر خدمت از خداوند منان مسئلت نمایم.
در خاتمه بر خود فرض می‌دانم که از مشارکت پرشور و ۸۳ درصدی مردم نجیب ، وفادار و ولایتمدار استان در این حماسی ملی صمیمانه قدردانی و تشکر کرده و مراتب سپاس خالصانه خود را از کلیه مجریان، ناظران، مراجع قضایی ،اطلاعاتی و امنیتی و نیروهای نظامی و انتظامی و تمامی دست اندرکاران انتخابات اعلام نمایم.
امیدوارم به پاس قدردانی و قدرشناسی از این حضور گسترده و حرکت ملی با انگیزه های مضاعف و با جدیت و با استمرار در خدمتگزاری صادقانه به ولی نعمتان خود با اقدام و عمل جهادی بتوانیم پاسخگوی بخش کوچکی از محبت های عظیم این مردم بزرگ باشیم.
داود محمدی
نماینده مردم شریف قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی

https://telegram.me/davoodmohammadi_ir

Comments are closed.