داود محمدی رییس کمیسیون اصل نود در گفتگو با نسیم حق گفت: اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در حمله موشکی به تروریست های تکفیری و داعش اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در سطح منطقه و جهان افزایش داد و به دنیا ثابت کرد که جمهوری اسلامی در مقابله با تروریست ثابت قدم است و  در برابر هرگونه تجاوز کوتاه نخواهد آمد و پاسخ محکمی خواهد داد.
🔻رییس کمیسیون اصل نود افزود: جمهوری اسلامی ایران از قربانیان تروریسم بوده و بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم بی گناه و جمع عزیزی از مسئولان طراز اول کشور آماج اهداف تروریستی بوده اند و به همین جهت همواره در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و برای جلوگیری از اشاعه اقدامات تروریستی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و منتظر اجازه کسی نمی ماند.
🔻وی افزود: آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود نیز همواره از گروهک های تروریستی علیه جمهوری اسلامی حمایت می کنند و اقدام مذبوحانه ای که در دفاتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی و حرم حضرت امام (ره) انجام شد در همان روز رهبری معظم انقلاب فرمودند که حامیان تروریست ها پاسخ ترقه بازی خود را خواهند گرفت و از نظام جمهموری اسلامی سیلی خواهند خورد و این سیلی را از دست توانمند سپاه پاسداران انقلاب اسلانی دریافت کردند.
🔻رییس کمیسیون اصل نود گفت: ما همواره ثابت کردیم که اهل جنگ و نبرد نیستیم اما هرگونه اقدامی که بخواهد امنیت مردم ما را به خطر بیاندازد و تمامیت ارضی ما را مورد خدشه قرار دهد با پاسخ کوبنده و پشیمان کننده ملت ایران مواجه خواهد شد.
🔻محمدی بیان کرد: این اقدام دارای پیامی محکم و اقتدارآمیزی بود که اگر این رویکرد با عقبه امنیتی هر کشوری بخواهد درباره جمهوری اسلامی ایران تکرار شود، ما در مسیر تأمین امنیت ملی هیچ تعارفی نداریم و با اقتدار عمل می کنیم.

Comments are closed.