در دیدار مجمع نمایندگان استان با وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت

صبح امروز مجمع نمایندگان استان با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند که در این دیدار وزیر ورزش و جوانان دستورات لازم را برای بهبود وضعیت ورزش استان صادر کرد.
داود محمدی در خصوص این جلسه به نسیم حق گفت:با پیگیری های بعمل آمده جلسه با وزیر ورزش و جوانان و مجمع نمایندگان‌ استان منعقد گردید که در این جلسه هر کدام از نمایندگان به بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداختند.
وی افزود: دکتر سلطانی فر در این دیدار
پس از بررسی وضعیت ورزش استان و ضرورت توسعه فضاهای ورزشی دستور لازم را  در خصوص تکمیل پروژه مهم سالن شش هزار نفری و دو و میدانی و تخصیص اعتبار لازم آن صادر کردند.
محمدی افزود:علاوه بر آن مقرر شد حداقل یک‌پروژه نیمه تمام در شهرستانهای تاکستان، بویین زهرا و آوج  با تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل گردد.
داود محمدی در خصوص تعیین تکلیف ضلع جنوبی ورزشگاه شهید رجایی اظهار کرد:با توجه به ضرورت واگذاری سند ضلع جنوبی این ورزشگاه به اداره کل ورزش و جوانان قزوین مقرر گردید نسبت به پیگیری لغو مصوبه هیات دولت مبنی بر واگذاری این مجموعه به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و تنظیم سند آن بنام اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام لازم صورت گیرد.
وی افزود: همچنین در خصوص انتقال  سند سالن شهید بابایی از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به  اداره کل ورزش و جوانان قزوین دستورات لازم از سوی وزیر ورزش و جوانان صادر شد .
محمدی با اشاره به مشکلات مالی هیات های ورزشی گفت:با توجه به ضرورت حمایت از هیات های ورزشی و حل مشکلات مالی آنها ،در این جلسه مقرر گردید مبلغ سه میلیارد ریال حداکثر ظرف  ده روز  به بودجه وررزش استان تزریق گردد.
به گفته محمدی، احداث سالن سنگنوردی و تشویق شایسته قهرمانان مدال آور ورزشی استان در مسابقات اخیر بین المللی، از دیگر دستورات وزیر ورزش و جوانان در این دیدار بوده است.

https://telegram.me/davoodmohammadi_ir

Comments are closed.