نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین باید با تامین اعتبار مورد نیاز هرچه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

داود محمدی در بازدید از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی در حال احداث شهید رجایی از طرح های بنیاد شهید و امورایثارگران قزوین افزود: باید با جذب اعتبارات لازم، این طرح فرهنگی و اجتماعی بزرگ را زودتر تکمیل کرده و در اختیار بهره برداران قرار دهیم.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه تامین منابع مالی از مهم ترین مشکلات پیش رو در تکمیل مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین است،اضافه کرد: حداقل ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل این مجتمع نیاز است که باید در جذب اعتبارات ملی و استانی برای این مهم تلاش کنیم.

وی گفت: با رییس سازمان برنامه و بودجه و معاون رییس‌جمهوری مکاتبه‌ای داشتیم تا اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این طرح جذب شود.

محمدی خاطرنشان کرد: حیف است که ساخت این مجتمع بزرگ به اتمام نرسد و بلااستفاده باشد زیرا شامل امکانات مناسبی مانند سالن‌های ورزشی چند منظوره، استخر سرباز و سرپوشیده، کلینیک های درمانی و سوئیت‌ها و مراکز تفریحی و فرهنگی است که می تواند مورد استفاده قشر زیادی از جامعه باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: اگر در تکمیل این مجتمع شتاب نکنیم به نوعی بیت‌المال در معرض تضییع خواهد بود به همین دلیل باید همه مدیران مربوطه در استان باید در این خصوص جدیت و حساسیت به خرج دهند.

به گزارش ایرنا، رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند به همین دلیل باید همه مسوولان مربوطه باید تلاش کنند تا با بهره برداری هرچه زودتر این مجتمع این عزیزان از این مکان بهره مند شوند.

ساخت مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

https://t.me/joinchat/AAAAADwZDoGn8lz5ms9raA

Comments are closed.