رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: تاسی به اخلاق نیکوی پیامبر مهربانی و ترویج آن در جامعه موجب تقویت محبت دینی و آرامش واقعی می شود.

داود محمدی در مراسم جشن میلاد پیامبر مهربانی که در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد اظهارداشت: رسول گرامی اسلامی صفات برجسته ای دارد که هر کدام می تواند سعادت انسان را رقم بزند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، افزود: پیامبر اشرف مخلوقات است و در حلم، بردباری، شکیبایی، مبارزه، اخلاق و امانت داری نمونه عالم است اما یک ویژگی حضرت برجسته است و آن هم خلق نیکوی ایشان است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دین اسلام با خلق نیکوی پیامبر و عدالت مولای متقیان جلو رفت و امروز همه اعتقاد داریم که پیامبر مهربانی و عطوفت نسبت به همگان با افتخار متعلق به اسلام است.

وی گفت: اگر امت اسلامی فقط به همین رفتار و اخلاق پیامبر تاسی می کرد امروز دنیا آباد شده بود و دیگران هم جرات نمی کردند هیچ جنگ و نزاع و خشونتی راه بیندازند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه یادآور شد: حفظ وحدت میان مسلمانان و دوری از تفرقه رمز موفقیت جهان اسلام است و درعصر کنونی بیش از هر زمانی به حفظ انسجام ملل مسلمان نیاز دارد.

محمدی با اشاره به نابودی حکومت داعش در منطقه اظهار داشت: به لطف الهی و درایت رهبری و شجاعت رزمندگان اسلامی شاهد برچیده شدن دولت تکفیری ها در کشورهای مسلمان هستیم و اگر هوشیار نبودیم امروز باید شاهد اسرائیلی در عراق و سوریه می بودیم و غده سرطانی همه جا را گرفته بود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آنها که می گفتند حضور در سوریه لزومی ندارد و فقط هزینه بر است امروز متوجه شده اند که اگر مدافعان حرم نبودند باید در داخل کشور با داعش می جنگیدیم و معلوم نبود سرنوشت کشورهای مسلمان چگونه بود.

به گزارش مهر، در این مراسم ضمن اجرای مولودی خوانی، سرود و نمایش، فرارسیدن هفته میلاد خجسته پیامبر گرامی اسلام و امام محمدجعفر صادق(ع) گرامی داشته شد./

 

Comments are closed.