رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص ۲۷ صدم درصد از محل ارزش افزوده به ورزش گام ارزشمندی از سوی مجلس موجب تقویت و تحول در عرصه ورزش کشور شده است

 

داود محمدی درمراسم تجلیل ازورزشکاران قهرمان استان قزوین که چهارشنبه شب با حضور استاندار در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شداظهارداشت:خوشبختانه شهرداری قزوین نگاه ویژه ای به ورزش دارد و در کنار سایر فعالیتها تلاش می کند در این عرصه رویکرد خوبی داشته باشد که جای تقدیر دارد.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود محدودیت های مالی که دولت دارد اما نمایندگان مجلس در مسیر حمایت از ورزش گام برداشتند و در حالی که بیشترین افزایش اعتبارات برخی دستگاهها حدود ۱۷ درصد بود توانستیم منابع مالی ورزش را تا ۴۰۰ درصد افزایش دهیم که حرکت ارزشمندی بود.

محمدی یادآورشد: با اختصاص ۲۷ صدم درصد از محل ارزش افزوده به ورزش توانستیم مشکلات مالی این عرصه را تا حد زیادی برطرف کنیم و گام ارزشمندی برای توسعه ورزش در روستاها نیز برداشته شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای امر ورزش اختصاص یافت و سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای مجتمع ورزشی کارگری و سه میلیارد تومان برای مجتمع ورزشی ایثارگران داده شد که به رونق این بخش کمک کرده است.

وی بیان کرد: همچنین با کمک بسیج و سپاه استان ساخت ۲۸ سالن ورزشی را آغاز کرده ایم که ۱۶ سالن تکمیل شده و مابقی نیز در دست احداث است که با بهره برداری از آنها بخش بیشتری از جوانان از تسهیلات ورزشی برخوردار خواهند شد.

به گزارش مهر، نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، از مراسم تجلیل از ورزشکاران که از سوی شهرداری و شورای شهر و سازمان فرهنگی ورزشی به عنوان یک رسم ارزشمند صورت گرفته تشکر کرد.

در ادامه از بیش از ۴۰ تن از قهرمانان مدال آور رقابت های کشوری، آسیایی، جهانی و المپیک تجلیل شد./

 

 

 

 

Comments are closed.