نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ذوق‌زدگی سران دنیای استکبار از جمله آمریکا و اسرائیل از آشوب‌های اخیر کشور گفت: دنیای استکبار بداند که خوشحالی آن‌ها چند روزی بیشتر دوام نداشته و مردم بصیر کشور آن‌ها را ناامید خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ داود محمدی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در برخی از مناطق کشور اظهار کرد: باید بین کسانی چون جوانان جویای کار، مردمی که مشکلات معیشتی و اقتصادی و مطالبه به حقی دارند، با کسانی که هدف دیگری را دنبال می‌کنند، تفکیک قائل شد.

وی تصریح کرد: ایجاد ناآرامی و آشوب در همه نظام‌های دنیا محکوم است و قطعاً در کشور ما نیز این موضوع محکوم خواهد بود چراکه هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد اموال عمومی به آتش کشیده و تخریب شود و یا بیت‌المال تضییع و به جان و مال مردم تعرض شود.

محمدی ادامه داد: دشمنان از توفیقات خوب انقلاب اسلامی عصبانی هستند چرا که کشور ایران در مسائل بین‌المللی دست برتری در حوزه‌های سیاسی داشته و کشورهای سوریه و عراق و کشورهای بحران‌زده منطقه را زیر چتر حمایتی خود قرار داده است، چرا که امنیت واقعی کشور ما در گروی حمایت از آن‌ها است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در برخوردی که نظام جمهوری اسلامی با تروریسم انجام داد، سیطره داعش برچیده شد لذا دشمنان می‌خواهند از نظام و انقلاب انتقام بگیرند و زمینه آشوب را در کشور ایجاد کنند.

وی افزود: برخی درصدد سوءاستفاده از درخواست‌های به‌حق مردم هستند اما مردم ما بصیر و هوشیار بوده و هیچ‌وقت آب به آسیاب دشمن نمی‌ریزند.

رئیس کمیسون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بین مطالبات به‌حق مردم و آنها که به بیت‌المال تعرض کرده‌اند مرزبندی قائل شد، تأکید کرد: مسئولین باید به دغدغه‌های مردم دقت کرده و مطالبات به‌حق آن‌ها را برآورده کنند.

وی با اشاره به اولویت‌بندی مطالبات مردمی اضافه کرد: به نظر من مهم‌ترین بحث و مطالبه مردم موضوع اشتغال و معیشت است که این موضوع در دستور کار مجلس هم قرار دارد و در جلسه رؤسای کمیسیون‌های مجلس با رئیس‌جمهور کشور نیز بر این موضوع تأکید شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز عزم سه قوه بر این است که موضوع اشتغال و معیشت مردم در دستور کار و اولویت جدی قرار گرفته و منابع موردنیاز برای حل این معضلات تأمین شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس نسبت به گران شدن حامل‌های انرژی حساس است، تأکید کرد: نظر بر اینکه در تصمیمات مبنی بر تصویب بودجه تلاش نمایندگان بر این است که نباید به مردم فشار بیاید ازاین‌رو در رابطه با قطع یارانه‌ها حتماً باید همه نیازمندان و مردم نیازمند یارانه بگیرند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر افرادی که دارای تمکن مالی هستند و نیازی به یارانه ندارند همچنین حقوق‌بگیران نجومی به‌طور قطع باید از لیست یارانه‌بگیران حذف شوند.

محمدی افزود: همچنین بودجه اشتغال باید ارتقاء پیدا کند لذا این موضع در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است تا به‌زودی در این خصوص شاهد اتفاقات خوبی در کشور باشیم.

به گزارش ایسنا، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به ذوق‌زدگی سران دنیای استکبار ازجمله امریکا و اسرائیل از آشوب‌های اخیر کشور خاطرنشان کرد: دنیای استکبار در طول ۴۰ سال قبل همواره از کوچک‌ترین التهاب به وجود آمده در کشور ابراز خوشحالی بسیار می‌کردند اما بدانند که خوشحالی آن‌ها چند روزی بیشتر دوام نداشته و مردم بصیر کشور آن‌ها را ناامید خواهند کرد./

Comments are closed.