نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی شاهد افزایش ۱۰۰ تا ۶۰۰ برابری خدمات دستگاه ها به مردم در حوزه های مختلف بوده ایم.

داود محمدی در جریان سفر به طارم سفلی و در دیدار مردمی در مسجد جامع سیردان افزود: امروز نارسایی ها و مشکلات زیادی در شهرها و روستاهای خود داریم ولی باید توجه داشت سطح خدمات رسانی و امکانات ایجاد شده پس از انقلاب نسبت به قبل از آن در حوزه های مختلف چندصد درصد رشد داشته است.

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، در بخش دیگری از صحبت های خود به اجرای طرح های اقتصادی از جمله بزرگترین نیروگاه بادی کشور و دومین معدن مس کاتدی ایران در طارم سفلی،گفت: با بهره برداری از این طرح ها شاهد توسعه این بخش و اشتغالزایی برای جوانان منطقه خواهیم بود.

محمدی با بیان اینکه نیروگاه بادی ۶۲ مگاواتی طارم سفلی پس از بهره برداری زمینه ایجاد یک هزار فرصت شغلی در منطقه را فراهم می کند، افزود:معدن مس طارم نیز حداقل ۶۰۰ شغل ایجاد خواهد کرد.

وی ادامه داد: استقرار اداره راه در این بخش با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال به منظور بهبود وضعیت راه های روستایی از دیگر اقدام های قابل توجه به منظور توسعه طارم سفلی بوده است.

محمدی افزود:این خدمات صورت گرفته ولی برای کسب رضایت مردم باید بیشتر تلاش نمود و نباید کوتاهی کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به گازرسانی به طارم سفلی، افزود: گازرسانی به این منطقه کوهستانی و صعب العبور دشوار بود با این وجود امروز مردم این مناطق از نعمت گاز بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر شاهد توسعه کشت باغ های زیتون در طام سفلی بوده ایم که اینکار اقتصاد مردم این منطقه را تضمین می کند،افزود: ۱۶دهیاری این منطقه به ۴۷ دهیاری ارتقا یافته که از خدمات و دستاوردهای دولت در این منطقه است.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، همچنین برای حل مشکل کمبود آب در این منطقه قول پیگیری داد.

بخش طارم سفلی با مرکزیت سیردان و ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری قزوین واقع شده است./

Comments are closed.