رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ۷۵۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و حذف دهها قلم دارو از سبد بیمه ای موجب نگرانی کارگران شده است.
داود محمدی  در جلسه شورای اداری بویبن زهرا که با حضور وزیر تعاون در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهارداشت: تشکلهای کارگری از وزیر کار انتظار دارند با آنها جلسه داشته باشد و حرف آنها را بشنود

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: بیش از ۷۵۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و حذف دهها قلم دارو به دلیل مشکلات تحریم و ارز موجب نگرانی کارگران شده است.

وی تصریح کرد: در حوزه درمان با مشکلات جدی مواجهیم و با توجه به افزایش نرخ ارز ممکن است در تامین دارو مشکلات بیشتری داشته باشیم که باید در هیئت دولت برای آن تدبیر شود.

محمدی یادآورشد: در دادن تسهیلات اشتغال روستایی مشکلاتی داریم و در عرصه دامداری سنتی نمی توانیم به همه نیازها پاسخ دهیم و باید این تقاضا مدیریت شود.

وی در خصوص محدوده ممنوع ۱۲۰ کیلومتری برای استقرار صنایع گفت: در کارگروه زیربنایی باید استان قزوین از معافیت محدوده ۱۲۰ کیلومتری برخوردار شود تا سرمایه گذاری های قبلی انجام شده دچار مشکل نشود.

دولت باید بدای تامین داروی مردم فکر اساسی کند

به گزارش مهر، محمدی اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت ارز دولت باید برای تامین دارو در ماههای آینده فکر اساسی کند تا مردم در تامین داروی خود دچار مشکل نشوند./

Comments are closed.