نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طی جلسه با وزیر راه و شهرسازی در بودجه ۹۸ برای قطارهای درون‌شهری پیش‌بینی‌هایی شده است، خاطرنشان کرد: قطار درون‌شهری قزوین مصوبه دارد و مسئولان برای قطار حومه‌ اهتمام و پیگیری داشته باشند.

نشست معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور اعضای شورای شهر، بخشداران و دهیاران ظهر امروز در محل استانداری قزوین برگزار شد.
داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در این نشست اظهار کرد: نمایندگان مجلس برای تصویب ۳۲ هزار میلیارد دلار برای سازمان همیاری‌ها اهتمام کردند و در ارزیابی کلی می گویم شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها الگوی موفقی از مدیریت هستند چراکه با همه تنگاناهای که نسبت به بودجه دارند مدیریت مطلوبی دارند.
وی ادامه داد: برای کاهش بودجه‌های جاری و افزایش بودجه‌های عمرانی شهرداری‌ها باید حجم کارکنان اداری خود را کاهش دهند که این امر به نفع کشور و پیشرفت و آبادانی است.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها نسبت به دستگاه‌های اجرایی مدیریت قوی‌‎تری داشتند و در خصوص حقوق شهروندی باید مراعات کرده و مبلمان، منظر و عوامل شهری را فدای ایجاد درآمد نکنند.
وی با اشاره به اینکه طی جلسه با وزیر راه و شهرسازی در بودجه ۹۸ برای قطارهای درون‌شهری پیش‌بینی‌هایی شده است، خاطرنشان کرد: قطار درون‌شهری قزوین مصوبه دارد و مسئولان برای قطار حومه‌ اهتمام و پیگیری داشته باشند.
وی ابراز کرد: سازمان همیاری‌ها اگر با مشکل کمبود بودجه مواجه است که می‌تواند از طریق امکانات و تجهیزات و اعطای تهسیلات کم‌بهره به پروژه‌ها شهرداری‌ها را یاری کند./ایسنا

 

Comments are closed.