نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: هم افزایی، انسجام و تعامل دستگاه های اجرایی با یکدیگر برای حل بهتر مسایل و مشکلات مردم باید افزایش یابد.

به گزارش ایرنا، داود محمدی یکشنبه شب در نشست بررسی مسایل و مشکلات روستای گرگین از توابع بخش مرکزی شهرستان قزوین افزود: رسیدگی به مطالبات مردم در شرایط دشوار اقتصادی باید با جدیت بیشتری از سوی مدیران دستگاه های اجرایی دنبال و پیگیری شود.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بسیاری اوقات با ارتباط وهماهنگی دستگاه های اجرایی با یکدیگر که شان آنها در خدمت رسانی بی منت به مردم خلاصه می شود، خیلی از مشکلات مردم حل و فصل خواهد شد.
محمدی با بیان اینکه معیشت روستاییان باید جدی گرفته شود، افزود: ارایه تسهیلات اشتغال روستایی ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی این مناطق و اشتغال زایی برای جوانان است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه مسئولان استان از جمله نمایندگان به عنوان خادمان ملت توجه ویژه ای به حل و فصل مشکلات مردم در سطح روستاها دارند، اظهار داشت: با این وجود از آنجا که منابع و اعتبارات دولت محدود است برای پاسخ گویی به مطالبات عمومی ناچاریم تا براساس اولویت بندی ها پیش برویم.

Comments are closed.