مردم در ۹ دی‌ با بصیرت نقشه دشمنان را نقش بر آب کردند

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان ۸۸ مردم وقتی دیدند که عده‌ای با سوءاستفاده، ارزش‌های اسلام و انقلاب را هدف گرفتند در روز ۹ دی‌ماه با بصیرت و معرفت وارد میدان شدند و با انسجام و همدلی نقشه دشمنان را نقش برآب کردند.
داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی طی ۴۰ سال عمر با برکت خود فرازوفرودهای بسیاری داشته و توانسته به‌واسطه رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، ایمان، اعتقاد و بصیرت ملت پیچ‌های خطرناک را پشت سر بگذارد.
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری با دوراندیشی و ترسیم افق‌های روشن برای کشور توانستند ایران را باصلابت از گرداب توطئه‌ها و فتنه‌های گوناگون و پیچیده عبور دهند به همین دلیل هم‌اکنون ایران اسلامی با امنیت و آرامش در دنیا می‌درخشد.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: در کنار رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، ایمان و اعتقاد مردم به دین مبین اسلام و ارزش‌های اسلامی، اخلاقی و انسانی یکی دیگر از عوامل عبور از فتنه‌ها بوده است.
وی افزود: مردم ما با بصیرت عمل کرده و در همه حوادث ازجمله جنگ تحمیلی، ترورهای ناجوانمردانه، نقشه‌های شوم و تفکر پلید تجزیه‌طلبی با بصیرت از تمامی این سدها عبور کردند و به فولاد آبدیده‌ای مبدل شدند که در کوره حوادث پختگی و بصیرت لازم را پیدا کرده است.
محمدی خاطرنشان کرد: بسیاری از انقلاب‌های دنیا به دلیل نداشتن رهبری فرهیخته و مردمی بصیر بیشتر از یک سال عمر نداشتند که مصر ازجمله آن‌هاست.
وی عنوان کرد: بصیرت مردم و رهبری مقام معظم رهبری باعث شده از فتنه‌های دشمنان عبور کنیم و تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده که ۹ دی یکی از بصیرت‌های ملت ایران است.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جریان ۸۸ مردم وقتی دیدند که عده‌ای با سوءاستفاده، ارزش‌های اسلام و انقلاب را هدف گرفتند در روز ۹ دی‌ماه با بصیرت و معرفت وارد میدان شدند و با انسجام و همدلی نقشه دشمنان را نقش برآب کردند.

Comments are closed.