دخالت دیگران‌ برای انتصابات در استان را نپذیرفته و سکوت نمی‌کنیم

🔹داود محمدی نماینده مردم‌قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در برابر انتصاباتی که شخص استاندار انجام‌داده مطیع هستیم‌ اما اگر افراد دیگری بخواهند دخالت کنند نظر نمایندگان‌ در اولویت باید قرار داشته باشد و سکوت نمی کنیم.

🔹داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز، آبیک در مجلس شورای اسلامی در ستاد ساماندهی جوانان که شب گذشته در سالن همایش استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری چنین جلساتی موجب می شود تا آثار و برکاتی نصیب ما شود و از نقطه نظرات بهره مند شویم.

🔹وی افزود: با توجه به اعتراضاتی که برخی از جوانان و همچنین فضای مجازی نسبت به میزان بودجه‌ی استان داشتند باید گفت که بودجه‎ی امسال نسبت به سنوات گذشته افزایش داشته است.

🔹محمدی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه استان قزوین تنها ۴ نماینده دارد نسبت به استان‌های دیگر که با تعداد زیادی نماینده در مجلس حضور دارند قزوین جایگاه خوبی در بودجه دارا است.

🔹نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما باید در صحن مجلس داد مردم را به گوش مسئولان برسانیم و فریاد بزنیم و البته با قلم خود هم باید از آن ها مطالبه گری کنیم بنابراین کسی تصور نکند که ما وظایف خود را فراموش کردیم.

🔹رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: بنیه‌ی استان در بودجه از همان ابتدا  ضعیف بود و در بودجه‌ی راه اندازی محروم بودیم .

🔹محمدی ادامه داد: من بر اساس رشته‌ی تحصیلی و تخصص خود وارد کمیسیون اصل ۹۰ شدم و هیچ گاه به دنبال آن‌ نبودم ‌تا به فعالیت هایی ورود پیدا کنم که تخصصم ‌نیست.

🔹رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من‌ می توانم برای سرکشی به سفارت خانه‌های دیگر کشورها سفر کنم اما تاکنون به دنبال سفرهای خارجی نبوده و بیشتر پیگیر مشکلات مردم هستم تا کاری زمین باقی نماند.

🔹نماینده مردم‌ قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همه به شفافیت و شایسته سالاری اعتقاد دارند اما باید شاخصه‎هایی تعریف شود و بر اساس همان شاخصه‌ها ارزیابی صورت گیرد.

🔹وی تاکید کرد: هر پروژه مهمی که در استان اجرا می شود یک طرف آن نمایندگان هستند که از جمله‌ی آن‌ها می توان به انتقال آب سد طالقان، ساخت راه آهن قزوین به رشت و  شتابگر ملی  اشاره کرد.

🔹محمدی با اشاره به اینکه از مدیریت جوانان در استان  استقبال می کنیم گفت: تا زمانی که استاندار به تنهایی به انتصاب بپردازد ما مطیع وی هستیم و استقبال هم می کنیم اما اگر افراد دیگر بخواهند برای انتصابات تصمیم گیری کنند نظر نمایندگان باید در اولویت باشدو ما سکوت نخواهیم کرد.

🔹رئیس کمیسیون‌اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی در پایان‌گفت: تفکیک وزرات جوانان از ورزش به کمیسیون رفته و باید بخش جوانان جدا شود.

Comments are closed.