نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران ارشد استان باید با حضور به موقع و تصمیم‌گیری قاطع از بروز اختلافات مسوولان دستگاه‌ها و کشاندن آنها در سطح رسانه‌ها جلوگیری کنند.

داود محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: متاسفانه گاهی دیده می‌شود که برخی از مسائل و مشکلات که به راحتی قابلیت حل و فصل داشته و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف گردد به دلیل اختلافات سیاسی، جناحی و یا حتی تفاوت دیدگاه‌های فردی به سطح جامعه کشانده شده است.

وی بیان کرد: همچنین با پررنگ کردن اختلافات در سطح جامعه و افزایش هزینه‌های مدیریتی، موجب ایجاد حس بی‌اعتمادی در بین مردم می‌شود.

این مسوول ابراز کرد: بر کسی پوشیده نیست که مدیران قطعا پیرامون موارد مختلف، دیدگاه‌های متفاوتی دارند و همین تفاوت نگاه‌هاست که زمینه ایجاد خلاقیت در تصمیم گیری‌ها و انتخاب بهترین راه کارها را به وجود می‌آورد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ولی باید این تفاوت دیدگاه‌ها به بروز اختلافات فردی دچار نشده و شرایطی را به وجود نیاورد که در نهایت مردم مجبور شوند هزینه آن را بپردازند.

محمدی بیان کرد: امروز مردم با مشکلات متعددی روبرو هستند و از مسوولان انتظار دارند تا با برنامه‌ریزی و حرکت اصولی به دنبال حل مسائل و مشکلات و بهبود امور باشند.

وی اضافه کرد: اگر صدای واحدی برای حل مشکلات از میان مسوولان دستگاه‌های مختلف اجرایی شنیده نشود و مردم احساس کنند که مدیران به جای برنامه‌ریزی و حرکت بر مسیر بهبود اوضاع بر طبل اختلافات و پررنگ تر کردن آن می‌کوبند به طور قطع دچار حس بی‌اعتمادی خواهند شد.

این مسوول خاطرنشان کرد: از سوی دیگر باید این مسئله را در نظر بگیریم که اختلافات موجود از جنس مواردی نیستند که قابل حل نباشد و اگر تدبیر و دلسوزی واقعی وجود داشته باشد، این مشکلات قبل از رسیدن به کف جامعه و یا رسانه‌ها برطرف می‌شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مدیران ارشد استان نقش اساسی و کلیدی دارند و باید با حضور به موقع و تصمیم‌گیری قاطع از بروز اختلافات مسوولان دستگاه‌ها و کشاندن آنها در سطح رسانه‌ها جلوگیری کنند.

وی ابراز کرد: استان قزوین طی سنوات گذشته از بروز اختلافات بین مسوولان آسیب بسیاری دیده و همین مسائل مانع رشد و پیشرفت استان شده است که امیدواریم با اتخاذ تدابیر مناسب دیگر مردم شاهد آن در سطح رسانه‌ها نباشند.

Comments are closed.