رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان مردانه در حمایت از نظام ایستاده اند و ما وظیفه داریم با همه توان خود برای رفع موانع تولید و حمایت از صادرکنندگان تلاش کنیم.

🔻به گزارش خبرنگار مهر، آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین روز چهارشنبه با حضور محمدرضا مودودی معاون وزیر صنعت،  داود محمدی و زاهدی استاندار در مجلس شورای اسلامی و مدیران صنعتی و صادرکنندگان استان در سالن اجتماعات اداره صنعت استان قزوین برگزار شد.

🔻داود محمدی در این مراسم گفت: نظام اسلامی در دوران چهل سالگی خود دستاوردهای ارزشمندی برای مردم داشته است که باید بازگو شود.

🔻وی بیان کرد: همه دولتها تلاش کردند تا خدمات ارزشمندی ارایه کنند و می توان اذعان کرد در برخی حوزه ها بیش از ۷ هزار برابر قبل از انقلاب به مردم خدمات داده شده است.

🔻رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی یادآورشد: دستاوردهای علمی، فناوری، هسته ای، نانو، دفاعی تنها بخشی از دستاوردهایی است که به برکت انقلاب اسلامی حاصل شده و امروز همه وظیفه داریم خدمات شاخص و برجسته نظام را بازگو و منعکس کنیم.

🔻نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: البته در اشتغال و  اقتصاد کاستی هایی داریم که شرایط برای تولیدکننده بسیار سخت شده اما همه درصددیم و عزم آن داریم برای رفع آن اقدام کنیم.

محمدی بیان کرد: صاحبان صنایع در این شرایط سخت مانند یاورانی بزرگ برای نظام و مسئولان بوده اند که باید قدر آنها را بدانیم و هر چه در توان داریم برای رفع موانع کارشان بکار گیریم.

🔻وی اضافه کرد: در این شرایط نوسانات نرخ ارز مشکل ساز بوده اما در مجلس تلاش می کنیم مشکلات برطرف شود.

🔻محمدی تصریح کرد: دو سال است که موضوع معافیت خارج از شعاع ۱۲۰ کیلومتری در حال پیگیری است تا بتوانیم این سیستم حمایتی را همچنان برای تشویق تولیدکنندگان در استان داشته باشیم.

🔻وی بیان کرد: همچنین در صددیم شرکتهایی که دفاتر مالی آنها در تهران است به قزوین منتقل کنیم تا منابع مالی بانکهای استان تقویت شود.

🔻نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در بودجه سال اینده مبلغ ۱۸۰۰ میلیارد تومان درآمد مالیاتی برای استان پیش بینی شده که نگران هستیم محقق نشود و پیگیر هستیم تا در این زمینه تجدیدنظر و بازنگری شود.

🔻در این مراسم از ۳۶ تولیدکننده نمونه استانی و سه صادرکننده شاخص کشوری تجلیل شد./مهر

Comments are closed.