نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب و نظام افزودند و مسئولان باید در راستای قدردانی از آنها با همت جهادی برای حل مشکلات گام بردارند.

داود محمدی روز دوشنبه در تجمع انقلابیون رهروان ولایت که در روستای محمود آباد علم خانی از توابع شهرستان قزوین برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور حماسی و بی نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: دشمنان داخلی و خارجی به واسطه مشکلات اقتصادی، فکر می کردند حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن کم رنگ خواهد بود اما مردم به واسطه خون شهدا پیوند خود با نظام و ولایت را نشان دادند و ثابت کردند که بین مشکلات و مبانی انقلاب تفکیک قائل هستند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک با اشاره به راهپیمایی با شکوه مردم در روز ۲۲ بهمن گفت: امروز تشکر از مردم در گرو‌ گام برداشتن برای حل مشکلات معیشتی و اشتغال آنها است و باید مدیران و مسئولان جامعه به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
وی ضمن قدردانی از ملت سر افراز ایران اسلامی و مردم بصیر و با معرفت استان، تصریح کرد: از همه مسئولان و به ویژه دولتمردان تقاضا داریم به منظور قدرشناسی از مردم نجیب و صبور و برای حل مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان این مرز و بوم با همت جهادی اقدام کنند/ایرنا

Comments are closed.