رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیام پیروزی چهل سالگی انقلاب را به معاندان انقلاب اسلامی ارسال کرد.

داود محمدی روز دوشنبه در میان ازدحام پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن به خبرنگار ایرنا گفت: سیل خروشان و با بصیرت مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بسیار تحسین برانگیز بود و نشان داد که انقلاب اسلامی ما اکنون به دوران کمال و بلوغ رسیده است.
وی اضافه کرد: ملت ما با وجود همه تحریم های ظالمانه و تنگناهای معیشتی برای دفاع از ارزش های انقلاب پای کار ایستاده اند که بیانگر پیوستگی بین مردم و مسئولان است.
محمدی به زمان شناسی و بصیرت مردم ایران اشاره کرد و گفت: جشن چهلمین سالگرد پیروزی انفلاب اسلامی سبب شد تا دشمن انگشت به دهان باقی بماند.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ضد انقلاب و معاندین نظام از ابتدای سال خیال باطل داشتند که جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی را نمی بیند.
وی ادامه داد: اکنون دشمن مشاهد کرد که مردم ولایتمدار ایران چگونه بین مشکلات و ارزش های انقلاب اسلامی تمایز قائل هستند و همچنان پای آرمان انقلاب ایستاده اند.
محمدی یادآور شد: مردم همیشه در عرصه های مختلف به موقع در صحنه حاضر شدند و امروز همه ما باید قدردان این دستاورد بزرگ اسلامی باشیم.

Comments are closed.