کلینیک های تخصصی بیمارستان رحیمیان با تلاش و پیگیری مسئولان استان دوباره آغاز به کار کردند

🔹فرماندار البرز گفت : کلینیک های تخصصی بیمارستان رحیمیان دوباره آغاز به کار کردند.

🔹رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز  مطرح نمود: با تلاش های صورت گرفته از سوی  مسئولین استان ، کلینیک های تخصصی بیمارستان رحیمیان از جمله ارتوپدی،اطفال،داخلی،چشم،گوش و حلق و بینی، زنان و جراحی که از ابتدای سال ۹۷ با ظرفیت محدود فعالیت داشتند، دوباره آغاز به کار کردند.

🔹این مسئول تصریح کرد: با پیگیری و تلاش استاندار، معاونین استاندار ، دانشگاه علوم پزشکی،سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به ویژه آقای داود محمدی ، فعالیت این مرکز درمانی دوباره از سر گرفته شده است.

🔹گروسی با بیان اینکه فعالیت این بیمارستان با توجه به بدهی های بیمه و پایان قرار داد پزشکان با وقفه روبرو شده بود،تاکید کرد: مشکلات  مطروحه باعث شده بود تا این مرکز درمانی تخصصی با ظرفیت محدود به روند کار خود ادامه بدهد اما در حال حاضر با تلاش و همت مسئولان امر و تدابیر اندیشیده شده، این فعالیت دوباره از سرگرفته شده است.

🔹فرماندار البرز در پایان با اشاره به خدمات قابل توجه دولت در حوزه بهداشت و درمان، یادآور شد: رفع محدودیت و ارایه خدمات مورد نیاز مردم به آنها از جمله وظایف اصلی و ذاتی مسئولان و دستگاه های مربوطه در چارچوب قانون به شمار می رود./اخبار الوند

Comments are closed.