رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از تشکیل کارگروه نظارتی در این کمیسیون برای بررسی اجرای تعهدات خودروسازان خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی در حاشیه نشست علنی نوبت عصر (سه‌شنبه ۷ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز سه شنبه کمیسیون اصل نود درباره گرانی خودرو و برخی اقلام گفت: در کمیسیون اصل نود در ارتباط با گرانی خودرو و عدم تعهد خودروسازان پرونده‌ای داشتیم که با وجود بررسی بودجه در صحن علنی رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، بازرسی کل کشور، معاونت حقوقی رییس جمهوری و اعضای کمیسیون اصل نود مجلس در این جلسه، ادامه داد: در این جلسه دغدغه‌های مردم به مسئولان انتقاد داده شد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: بر اساس گزارش ارائه شده در این نشست روند خوبی در خودروسازی آغاز و ظرفیت تولید دو برابر شده است؛ در جلسه امروز نمایندگان تاکید کردند این روند ادامه پیدا کند چرا که هر چقدر میزان تولیداتمان افزایش یابد، عملیاتی شدن تعهدات در بازه زمانی کوتاهی ممکن می‌شود.

وی افزود: همچنین به تعهدات قبلی خودروسازان که به تأخیر افتاده است، اشاره و مقرر شد فروش فوری را در حداقل زمان انجام دهند و به تعهداتی که از قبل در این خصوص داشته اند جامه عمل بپوشانند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنا شد که کارگروهی نظارتی  برای نظارت بر انجام تعهدات تشکیل شود.

Comments are closed.