نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با اشاره به ضرورت اجرای تقسیمات کشوری، گفت: علیرغم دستور معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور برای اجرای تقسیمات کشوری در استان قزوین تاکنون هیچ اقدامی برای تحقق این امر صورت نگرفته است.

داوود محمدی در نطق میان دستور صحن علنی سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اجرای تقسیمات کشوری در استان قزوین علیرغم پیگیری های به عمل آمده از سال ۹۳ تاکنون به نتیجه قطعی نرسیده است در حالی که معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور در این خصوص دستورات لازم را صادر کرده اند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسات متعددی با معاونت سیاسی وزارت کشور برای تقسیمات کشوری در استان قزوین برگزار شد، افزود: نیاز است قول های مساعد پیگیری شود تا به نتیجه برسد.

وی اظهار کرد: ارتقاء بخش محمدیه به شهرستان، اقبالیه به بخش و بخش سفلی در الموت شرقی و غربی و کوهین به شهرستان و تبدیل نظام آباد و ناصرآباد به شهر از جمله خواسته های مردم استان قزوین است.

این نماینده مردم در مجلس دهم به مشکلات درمان حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و گفت: الوند با جمعیتی بالغ بر یکصد هزار نفر فاقد بیمارستان دولتی است و تنها بیمارستان خیریه دولتی نیز به دلیل عدم خرید خدمات تعطیل شده است و بیماران گرفتار هستند.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه با وزیر بهداشت و آقای نوبخت یادآور شد: متولی بیمارستان آمادگی دارد این بیمارستان را با پرداخت ۲۳ میلیارد تومان واگذار کند که باید این امر هر چه سریع تر عملیاتی شود، تکمیل و تجهیز بیمارستان شهدای آبیک یکی از اولویت ها است./

Comments are closed.