رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم گفت: تحریم مجموعۀ نیروی انتظامی، فرماندهی و جمعی از پرسنل خدوم و زحمتکش آن و نیز وزیر کشور توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا نشان از استیصال و سردرگمی دولت ترامپ و حامیان آن دارد.
تحریم نیروی انتظامی و وزیر کشور نشانه استیصال آمریکا است

داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین گفت: تحریم مجموعۀ نیروی انتظامی، فرماندهی و جمعی از پرسنل خدوم و زحمتکش آن و نیز وزیر کشور توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا نشان از استیصال و سردرگمی دولت ترامپ و حامیان آن دارد.

وی عنوان کرد: امروز دولت آمریکا در شرایطی قرار گرفته است که هیچ‌کدام از برنامه‌های قبلی آن طی تمام سال‌های گذشته از جمله کودتا، جنگ افروزی، ترور و غیره علیه کشورمان به نتیجه نرسیده و از این رو دست به اقداماتی در راستای ایجاد ناامنی زده و وقایعی مانند آنچه در آبان ماه سال گذشته رخ داد را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات اقتصادی طی سال‌های گذشته فشارهای مضاعفی را بر مردم ایجاد کرد و مردم مطالبات به حقی داشتند، عنوان کرد: دولت آمریکا به دنبال سوء استفاده از این شرایط در جهت ایجاد ناامنی در سطح کشور ما و بروز اغتشاشات بود.

وی افزود: اما دیدیم که مردم ما با بصیرت، هوشیاری و معرفت مثال زدنی خود به پیام مقام معظم رهبری توجه کرده و مسیر خود را از عوامل دشمن و اغتشاشگران جدا کردند و اقدامات وزارت کشور، نیروی انتظامی و شورای امنیت کشور در ایجاد امنیت موجب برهم خوردن نقشه شوم دشمنان و موجب عصبانیت و سردرگمی آنان شد و تحریم‌های جدید ناشی از این اتفاقات است.

داوود محمدی در پایان عنوان کرد: قبل از این نیز نهادهای مردمی همچون سپاه پاسداران، شورای نگهبان و مانند آن مورد تحریم قرار گرفتند اما ملت ایران این تهدیدها را به فرصت مبدل ساخته که امروز در اوج تحریم‌ها توانسته‌ایم در ابعاد مختلف به پیشرفت‌های مثال زدنی دست پیدا کنیم./فارس

Comments are closed.