رئیس کمیسیون اصل نود

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیمانه بودجه استان قزوین از ابتدا ضعیف گرفته شده است، گفت: قزوین از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است و با افزایش بودجه می‌تواند با سرعت بیشتری پیشرفت کند.

داود محمدی عصر دیروز در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی استان قزوین که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: از مهم‌ترین درخواست‌های مردم استان قزوین بازنگری و باز تعریف شاخص‌های بودجه استان قزوین است که امیدواریم دولت این مهم را انجام دهد.

وی افزود: آنچه استان قزوین انتظار دارد توزیع عادلانه است چرا که تنها ۲۵ درصد از درآمدهای استان قزوین به استان اختصاص پیدا می‌کند که این مهم نیازمند بازنگری جدی است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیمانه بودجه استان قزوین از ابتدا ضعیف گرفته شده است، عنوان کرد: قزوین از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است و با افزایش بودجه می‌تواند با سرعت بیشتری پیشرفت کند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشت قزوین دارای ظرفیت زیادی است و ۴۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی در آن وجود دارد که نیازمند توجه بیشتر دولت تدبیر و امید است.

وی تصریح کرد: استان قزوین تنها استانی است که از آب‌های زیرزمینی برای تامین آب خود استفاده می‌کند و با وجود در اختیار داشتن سدهای مختلف از استفاده مستقل آنها محروم هستیم.

محمدی گفت: پروژه شتابگر ملی یکی از پروژه‌های مهمی است که به وسیله آن هفت هزار نفر اشتغال می‌یابند ولی باید برای تحقق آنها شاهد بودجه و اعتبار بیشتری باشیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: گندم‌کاران استان قزوین به صورت مرتب مطالبات خود را پیگیری می‌کنند که امیدواریم دولت در راستای پرداخت مطالبات آنها اقدامات لازم را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

Comments are closed.