داود محمدی در همایش ارمغان اعتدال شنبه شب که در دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شد خاطر نشان کرد: دولت با همه تنگاهای اقتصادی موجود در جامعه قدم های ارزشمندی در مسیر رفع مشکلات مردم برداشت اما وضعیت نا مناسب اقتصادی سبب شد تا دولت راهکارهای جدید اقتصادی را برای مدیریت بهینه ایجاد کنند

 

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه های آماده بهره برداری دولت تدبیر و امید افزود: با همه کمبود ها تلاش شده تا پروژه ها با بیشترین کیفیت آماده تحویل به مردم باشد و به معنای واقعی مدیریت بهره وری در اجرای پروژه ها اعمال شده است.

محمدی با بیان مشکلات جدی در بخش اشتغال در قزوین خاطر نشان کرد: طرح بهین یاب همراه صنایع در تولید است  ولی باید دقت عمل و نظارت انجام شود که هزینه های انجام شده در محل اصلی خود هزینه شود.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بحث انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین باجدیت در حال پیگیری است و با وجود ممنوعیت آغاز طرح های جدید در پی این هستیم که موافقت های طرح آب رسانی استان قزوین را از مسئولین دریافت کنیم.

وی استان قزوین را پدافند غیر عاملی برای پایتخت دانست و گفت: در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی استان قزوین اولین جایگزین پایتخت خواهد بود از این رو مسئولین باید در تخصیص اعتبارات به استان قزوین به این نکات توجه داشته باشند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: قزوین میزبان پایتخت در تنگاهای احتمالی پایتخت خواهد بود از این رو باید در تعریف شاخص های تخصیص بودجه به استان قزوین توجه خاص صورت گیرد.

پرزحمت مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در بخش دیگری از این مراسم به ارایه عملکرد این اداره کل در طی ۲ سال گذشته پرداخت.

منبع:خبر گزاری مهر

 

Comments are closed.