رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بودجه بهزیستی استان قزوین را نیازمند بازتعریف دانست.

داود محمدی ظهر دیروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی استان قزوین که در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بهزیستی خدمات ارزشمندی به جامعه ارائه می‌کند.

وی با اشاره به رسالت خطیر بهزیستی در جامعه  بیان کرد: مقابله با آسیب‌های اجتماعی وظیفه اصلی کارکنان بهزیستی بوده که نیازمند عزم جدی و همگانی است تا شاهد تحولات اساسی در این بخش باشیم.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد، دستگاه‌های اجرایی و مدیران و مسئولان استان باید در ارائه خدمات به سازمان بهزیستی کمک کرده و تعامل داشته باشند.

محمدی ادامه داد: در جامعه کنونی ارتقاء سلامت اجتماعی امری سخت و دشوار بوده این در حالی است که آسیب‌های اجتماعی از مسائل جدی جامعه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت سیاست‌گذاری سازمان بهزیستی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی کشور باید در سیاست‌گذاری نسبت به توانمندسازی مددجویان اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده مردم قزوین ،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان وضعیت اعتبارات و بودجه استان قزوین گفت: اعتبارات و ظرفیت بودجه استان قزوین از ابتدای استان شدن کم گرفته شده که نیازمند بازنگری است.

محمدی، بودجه بهزیستی استان قزوین را نیازمند بازتعریف دانست.

Comments are closed.